معرفی متابولیک بالانس آلمان

07 مرداد 1396

برنامه متابولیک بالانس ، روش تغذیه سالم جهت تنظیم سوخت و ساز بدن، تعادل وزن  و تناسب اندام از کشور آلمان می باشد. متابولیک بالانس یک روش جامع و صحیح تغذیه با اجرای ساده

ومنحصر بفرد می باشد که با ایجاد تعادل در سوخت و ساز تک تک ارگانها و بهبود شاخص های خونی مانند کلسترل، تریگلیسیرید و قند خون، بدن را در حالت سالم و طبیعی قرار

می هد که پیامد آن ذهنی فعال، پوستی باطراوت، وزن متعادل و اندامی متوازن است.

متابولیک بالانس بر پایه دانستنی های علمی استوار است و توسط پزشکان و متخصصین علوم تغدیه کشور آلمان با سابقه ای درخشان، بابیش از 40 سال تجریه ابداع گردیده است.

متابولیک بالانس تنها یک رژیم کوتاه مدت نیست، بلکه تنظیم درست یک زندگی سالم است که تغذیه در آن نقش بسیار مهمی دارد.

در مدت 15 سال فعالیت  جهانی سازمان متابولیک بالانس آلمان، در بالغ بر 32 کشور جهان (مانند آمریکا، استرالیا، انگلیس، ایتالیا، فرانسه، سوئیس و دهها کشور دیگر)  ده ها هزارنفر از این

برنامه صحیح تغذیه بهره برده  و بدون استفاده از روش های پر مخاطره  عمل جراحی و یا داروهای تخریبی لاغری به وزن متناسب و اندام ایده ال خود رسیده اند  و باعث:

1- ارتقاء سلامتی، در نتیجه بهبود و یا پیشگیری بیمای های متعدد از جمله فشار خون، دیابت نوع دوم، روماتیسم، میگرن، خستگی مفرط، کلسترل بالا و همچنین اضافه وزن می گردد.

2- ارتقاء کیفیت زندگی: تندرستی، شادابی، سرزندگی، نیروی بیشتر بدنی، وزن متعادل و تناسب اندام  شما در هر سنی می گردد.

متابولیک بالانس به هیچ وجه دارو و مکمل های غذایی تجویز نمی کند.

 در این برنامه تغذیه تنها مواد غذایی طبیعی را خواهید یافت، چرا که مواد نگهدارنده، شیرین کننده های مصنوعی، امولسین ها و سایر مواد مشابه، تعادل هورمون ها و سوخت و ساز بدن را مختل می نمایند.

با متابولیک بالانس تثبیت وزن ایده آل، سهل و آسان است. پدیده یویو رخ نمی دهد و بدن تمامی موادی را که نیاز دارد دریافت می کند.

تمامی کنترل سلامتی وتهیه یک برنامه تغذیه مناسب شما، در مرکز سازمان متابولیک بالانس در کشور آلمان انجام گردیده  و تحت نظارت متخصصین این سازمان به عمل می آید.

لطفا جهت راهنماییهای لازم و اطلاعات بیشتر با شماره تلفن:  (02188549872) تماس حاصل فرمایید.